BALE INTEGRACYJNE FUNDACJI

Młodzieżowe Centrum Sportu. SALA VIP. pomaga Nam w przygotowaniach do imprez.
Poprzez organizowanie imprez integracyjnych zachęcamy OzN do zabawy bez względu na niepełnosprawność. Szczególnie Wózkersi przełamują barierę strachu przed narażeniem się na śmieszność. My pokazujemy, że każdy tańczyć może, przy okazji jest to jakaś forma aktywności fizycznej, super ćwiczenia z pozycji wózka inwalidzkiego. Zdjęcia i Filmiki w Galerii zdjęć. Jest to Nasz projekt, który chcemy kontynuować, co najmniej dwa razy w roku. W Lutym 2024 r będzie to Nasz czwarty Bal.

Współpracujemy z różnymi Organizacjami współtworząc np. Festyny, strefy DOSTEPNOŚCI dla OzN przy okazji różnych imprez, które mają miejsce w Naszym mieście. Zdjęcia w GALERII.

Jesienna Zabawa Integracyjna. Projekt współfinansowany ze środków finansowych zleceniodawcy www.wroclaw.pl
Wśród zaproszonych Gości byli przedstawiciele Organizacji pozarządowych, Dyrekcja MOPS-Strzegomska, Wicedyrektor Departamentu spraw społecznych Jacek Pluta, który zawsze Nam osobiście pomaga. Byli również Radni Rady Miasta Wrocław, Wiceprezes Portu lotniczego Karol Przywara, Dyrektor Biura bez Barier Dominik Golema, Drużyna KKN i wielu Znajomych, Przyjaciół Naszej Fundacji.